Samsun Spor Haberleri -Samsun Amatör U18 Liginden Türkiye Şampiyonasına giden takımlar Atakum Belediyespor ve Çarşambaspor gruplarında şampiyon olarak 2. Kademe maçlarına katılmaya hak kazandılar.
Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Ordu Grubunda, final maçında Trabzon Araklı 1961 Spor’u 1-0 mağlup ederek grup şampiyonu oldu.
Kastamonu Grubunda yer alan Çarşambaspor ise Sinop Tersanespor'u 3-2 mağlup ederek grubunda şampiyon oldu.
Türkiye Şampiyonası 1. Kademe maçlarının ardından 2. Kademe maçları oynamaya hak kazanan takımlar şu şekilde:
İstanbul Grup Birinicisi: Feriköyspor (İstanbul)
Kırklareli Grup Birincisi: Kullar Spor (Kocaeli)
Kocaeli Grup Birincisi: Sultanbeyli Belediyespor(İstanbul)
Çanakkale Grup Birincisi: Lüleburgaz Atletik Spor (Kırklareli)
Yalova Grup Birincisi: İnegöl Kafkas Gençlik Spor(Bursa)
Kütahya Grup Birincisi: Salihli Belediye Spor (Manisa)
Manisa Grup Birincisi: Buca Efeler Spor(İzmir)
Muğla Grup Birincisi: Güzeltepe Gençlik Spor (İzmir)
Afyonkarahisar Grup Birincisi: Konya Selçuk Bld .
Adana Grup Birincisi: 5 Temmuz İskenderunspor(Hatay)
Kahramanmaraş Grup Birincisi: Vefa Spor (Adana)
Nevşehir Grup Birincisi: Tarsus İdmanyurduspor(Mersin)
Malatya Grup Birincisi: Diyarbakır DSİ
Diyarbakır Grup Birincisi: Şanlıurfa B.Şehir Bld Spor
Muş Grup Birincisi: Vangölü S.Faaliyetler
Rize Grup Birincisi: Sebat Gençlikspor(Trabzon)
Ordu Grup Birincisi: Atakum Belediyespor (Samsun)
Tokat Grup Birincisi: Amasya Belediye Spor
Kastamonu Grup Birincisi: Çarşambaspor(Samsun)
Zonguldak Grup Birincisi: Gölbaşı Belediye Spor(Ankara)
Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Ordu Grubunda, final maçında Trabzon Araklı 1961 Spor’u 1-0 mağlup ederek grup şampiyonu oldu.
Kastamonu Grubunda yer alan Çarşambaspor ise Sinop Tersanespor'u 3-2 mağlup ederek grubunda şampiyon oldu.
Türkiye Şampiyonası 1. Kademe maçlarının ardından 2. Kademe maçları oynamaya hak kazanan takımlar şu şekilde:
İstanbul Grup Birinicisi: Feriköyspor (İstanbul)
Kırklareli Grup Birincisi: Kullar Spor (Kocaeli)
Kocaeli Grup Birincisi: Sultanbeyli Belediyespor(İstanbul)
Çanakkale Grup Birincisi: Lüleburgaz Atletik Spor (Kırklareli)
Yalova Grup Birincisi: İnegöl Kafkas Gençlik Spor(Bursa)
Kütahya Grup Birincisi: Salihli Belediye Spor (Manisa)
Manisa Grup Birincisi: Buca Efeler Spor(İzmir)
Muğla Grup Birincisi: Güzeltepe Gençlik Spor (İzmir)
Afyonkarahisar Grup Birincisi: Konya Selçuk Bld .
Adana Grup Birincisi: 5 Temmuz İskenderunspor(Hatay)
Kahramanmaraş Grup Birincisi: Vefa Spor (Adana)
Nevşehir Grup Birincisi: Tarsus İdmanyurduspor(Mersin)
Malatya Grup Birincisi: Diyarbakır DSİ
Diyarbakır Grup Birincisi: Şanlıurfa B.Şehir Bld Spor
Muş Grup Birincisi: Vangölü S.Faaliyetler
Rize Grup Birincisi: Sebat Gençlikspor(Trabzon)
Ordu Grup Birincisi: Atakum Belediyespor (Samsun)
Tokat Grup Birincisi: Amasya Belediye Spor
Kastamonu Grup Birincisi: Çarşambaspor(Samsun)
Zonguldak Grup Birincisi: Gölbaşı Belediye Spor(Ankara)