SAMSUN HABER - Samsun Büyükşehir Belediyesi ile İlk İş Babalık Platformu iş birliğinde 5. Geleneksel Baba Çocuk Şenliği, ‘Yüzünüz Hep Gülsün Çocuklar’ sloganıyla Batı Park Teleferik alanında gerçekleştirildi. Düzenlenen şenliğe Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Samsun Çocuk Koruma Platformu, Samsun Volkswagen Dayanışma Derneği, Doğanın Çocukları Akademisi Derneği, MAG-AME Acil Müdahale Ekibi, Keşif Kampüsü ve Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu gibi kuruluşların katılımıyla zenginleşti.
Şenlikte çocuklar için düzenlenen çanta boyama, ebru atölyesi, kil boyama ve yüz boyama gibi etkinlikler, miniklerin hayal dünyalarını renklendirirken çuval yarışı gibi eğlenceli aktiviteler de hem çocukların hem de babaların keyifli vakit geçirmelerini sağladı.