SAMSUN SPOR HABER - Geçen sene Samsun şampiyonu olan Karasamsunspor U11 Takımı Ankara’da katıldığı Gençlik Kupası'nda şampiyon oldu.
Antrenör Çağrı Acar yönetiminde Ankara’da Gençlik Kupası’na katılan Karasamsunspor U11 Takımı kupayı kazandı.
Geçen senenin şampiyonu Altay'ında katıldığı Gençlik Kupasında oynadığı 6 maçın 5’ini kazanan temsilcimiz Karasamsunspor U11 Takımı finalde Hacettepe’yi 2-0 mağlup ederek kupayı Samsun'a getirdi.
Karasamsunspor Kulüp Başkanı Hasan Yıldırım, “Kupayı Samsun’a getirdiğimiz için mutluyuz. Takımızı ve teknik ekibimizi kutluyorum. Bu takım geçen sene Trabzon’da da başarılı sonuçlar aldı. Bir mahallenin amatör kulübü olarak profesyonel takımların altyapıları yarıştık. Şampiyon takım olarak Türkiye’nin birçok yerinden davet alıyoruz” dedi. METİN ATLI