SAMSUN HABER - Samsun Kültür Yolu Festivali tüm coşkusuyla devam ediyor. Başarılı oyuncu ve müzisyen Uğur Aslan, aralarında Sezen Aksu, Ahmet Kaya, Müslüm Gürses, Barış Manço, Erkin Koray, Cem Karaca gibi önemli müzisyenlerin eserlerinden oluşan geniş repertuvarı ile on binlerce Samsunluya müzik ziyafeti sundu.Batı Park Sahne’de hayranlarıyla buluşan Aslan, “Bir Ömür Yetmez ki”, “Tanrı İstemezse”, “Aşk Kitabı”, İçimde Ölen Biri”, “Dargın Mahkum”, “Gurbet”, “Tridine Bandım”, “Seni Yazdım”, “Unutamadım”, “Keskin Bıçak”, “Islak Islak”, “Şaşkın”, “Ahirim Sensin”, “Sarı Çizmeli Mehmet Ağa” gibi birbirinden farklı tarzlarda efsane olmuş şarkıları seslendirdi.
![](https://www.samsunhaberx.com/images/files/2024/06/66681f5512157.jpg)