Samsun Amatör Futbolun gülen yüzü Sağlık Görevlisi Özdemir Gültekin geçirdiği kalp krizi sonucu bugün vefat etti.Samsun Futbolunu yasa boğan vefat ile ilgili paylaşım yapan TFF İl Temsilcisi Hasan Özbulut şu ifadeleri kullandı:
"Amatör Futbolun Gülen yüzü Sağlık Görevlisi Kardeşimiz, herkesin yardımına koşan güzel İnsan, çocukların sevgilisi Özdemir GÜLTEKİN bugün saat 16.00 da geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Bu acı haber hepimizi çok ama çok derinden üzdü. Hakkın ödenmez, Mekânın Cennet olsun Kardeşim. Spor camiasının başı sağolsun. Ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum. Cenazesi ile ilgili bilgi vereceğim.."
"Amatör Futbolun Gülen yüzü Sağlık Görevlisi Kardeşimiz, herkesin yardımına koşan güzel İnsan, çocukların sevgilisi Özdemir GÜLTEKİN bugün saat 16.00 da geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Bu acı haber hepimizi çok ama çok derinden üzdü. Hakkın ödenmez, Mekânın Cennet olsun Kardeşim. Spor camiasının başı sağolsun. Ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum. Cenazesi ile ilgili bilgi vereceğim.."